Naši studenti

Našimi studenty jsou např. také:

Bohumil Pečinka

redaktor časopisu Reflex

"Anglické noviny mě opravdu naučila číst až Markéta Růžičková a její Telegraph Hill. Děkuji."

Ing. Milan Krása

ředitel divize Rapiscan, PCS spol. s r.o.

"Za posledních 15 let jsem vystřídal řadu jazykových škol, od lacinějších až po ty nejkvalitnější. Po těchto zkušenostech jsem v hledal školu, která mi poskytne kvalitní, individuální výuku za přijatelnou cenu. V lednu 2003 jsem náhodou narazil na modro-bílý billboard Telegraph Hill a dnes jsem si jist, že jsem takovou školu našel. Tým Markéty Růžičkové mě v roce 2004 připravil na úspěšné složení státní zkoušky a přpravuje dále.... Děkuji!"

Ladislav Antončík

AV CZ odpadové hospodářství s.r.o. "Mám právě malé soukromé výročí. Již jeden celý rok se snažím vylepšovat své znalosti německého jazyka v Telegraph Hill. Začínal jsem s návštěvou různých jazykových škol několikrát, ale nikde jsem nezůstal déle než půl roku. Vyhovuje mi individuální přístup učitele k tempu výuky. Oceňuji také vstřícnost při přesunu vyučovacích hodin pro mé zaneprázdnění. Zatím jsem opravdu spokojen."

Kristýna Stránská

"Rozhodla jsem se studovat španělštinu a vybrala jsem si Telegraph Hill. Studuji již přes rok a jsem velice spokojena. Výuka probíhá opravdu intenzivně a opravdu individuálně. Velice oceňuji právě individualitu a intenzitu. Studium mne velice baví a velkou zásluhu na tom má moje lektorka, která umí motivovat a být důsledná. Jsem ráda, že jsem se rozhodla právě pro Telegraph Hill."

Agentom Alfa s.r.o.

Comfin P.L., v.o.s.

KASA.CZ

Precedens s.r.o.

PROTECH Production s.r.o.

Řízení letového provozu ČR

Anna Vondráčková

Marketing Manager společnosti Tchibo Coffee Service Czech Republic s.r.o.

"Před studiem angličtiny v Telegraph Hillu jsem patřila do kategorie "chronický začátečník". Pět let studia v TH pro mne znamenají velký posun. Moc se mi líbí věta, kterou jsem někde zaslechla: "Dělat správné věci a dělat věci správně". Rozhodnutí studovat v jazykové škole Telegraph Hill byla víc než správná věc. A způsob, jakým to dělají, mi pomohl získat teoretické i praktické znalosti angličtiny formou, která mě hodně baví."

XERTEC Praha, spol. s r.o.

Pavel Macháček

Astellas Pharma s.r.o.

S Telegraph Hill se učím angličtinu dlouhodobě a španělštinu několik let.
Jsem od přírody líný se učit jazyky. A lektoři z Telegraph Hill jsou ze všech
jazykových škol, které jsem zkusil, jediní, kdo mě k tomu donutili. Rozdíl je
opravdu v lidech a tým, který v Telegraph Hill vyučuje, si zaslouží velkou
pochvalu.

Tomáš Tkačík

generální ředitel, Business Media CZ, s.r.o.

"Telegraph Hill nám doporučil náš kolega. Jejich služeb využíváme od r. 2008. Jsme s nimi ve firmě nadmíru spokojeni, osobně využívám dokonce dva učitele. A to Kanaďana Ryana a Australanku Shelley. Oba poměrně nekompromisně vyžadují úkoly a kromě příjemné konverzace se hodně zabýváme i gramatikou. Přesně to mi vyhovuje a výsledkem je neustálé zlepšování mých jazykových znalostí!"

Jitka Součková

marketing & PR manažerka společnosti KASA.cz

Studovat s Telegraph Hillem jsem začala už v bývalém zaměstnání. Týmu TH se povedlo přesvědčit i mého současného zaměstnavatele, a tak jsem žákem TH již 5 let. Vážně už bych nečekala, že mě ještě někdo naučí dělat domácí úkoly :)

Jsem ráda, že jsem studentem právě Telegraph Hillu, protože cítím, že moje snažení má smysl.